Компанія

Віктор Притулко

засновник

Трохи про нас

ТОВ «Українські Інтерактивні Технології» – команда вмотивованих, креативних та цілеспрямованих людей. Які вміють ставити перед собою цілі та досягати найкращих результатів. Ми твердо віримо та керуємося корпоративним гаслом «Неможливого не існує».

Реалізовуючи наші проекти, ми не просто кодуємо інформацію – ми будуємо майбутнє. Ставлячи перед собою амбітну мету – зробити Україну інтерактивною та відкритою для її громадян.
Саме на реалізацію цього завдання скеровані наші продукти, якими користуються органи та установи місцевого самоврядування та держави.
У сфері бізнесу ми намагаємось допомогти нашим клієнтам у ефективному та стрімкому розвитку, пропонуючи систему управління бізнес-процесами розроблену та інтегровану до індивідуальних потреб кожного клієнта.
Ми цінуємо знання та досвід кожного учасника своєї команди та, опираючись на них, можемо стверджувати, що ми вміємо реалізовувати інтерактивні, електронні проекти у галузях державного управління та місцевого самоврядування, освіти, культури, медицини та приватного бізнесу.
До кожного з наших проектів ми підходимо індивідуально та скурпульозно. Тому що впевнені і віримо в те, що найкраща реклама для просування нашого бізнесу – це позитивні відгуки задоволених клієнтів. Авторитет та імідж компанії для нас не порожні слова.

Наші вміння
Ось що вміють люди у нашій команді:
WORDPRESS | HTML
84%
PHP | JAVA
81%
PHOTOSHOP
77%
AFTER EFFECT
68%

Наша історія успіху

Зміна правової форми

01 березня 2019 року

01 березня 2019 року було засновано компанію “Українські Інтерактивні Технології”, змінивши комерційну форму ведення діяльності та збільшивши штат працівників

Вихід на міжнародний ринок

15 травня 2018

15 травня 2018 року у Польщі було засновано компанію “Креаро” на базі котрої ми надаємо послуги закордоном.

Початок комерційної діяльності

лютий 2016

У лютому 2016 було створено та виведено на ринок систему електроного голосування “Голос”, котра тепер уже впроваджена у понад півсотні рад по усій території України